آموزش لینوکس و معرفی نرم افزارهای کاربردی مرجع باز (open source)

آرشیو ماهانه مقالات

طبقه بندی موضوعی

برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
تعداد بازدیدکنندگان : 678002


Powered by BlogSky.com

سه‌شنبه 28 بهمن‌ماه سال 1382
سرانجام انحصارطلبی مایکروسافت

رابطه انحصار طلبی مایکروسافت با وبلاگ نویسان متعصب و شاکی آن را که این روزها خیلی ها را تحت تاثیر قرار داده شاید بتوان به آشکار شدن نقاط ضعف ویندوز و انتقادات پیاپی جهانی ازمنفعت طلبی بیش از حد بیل گیتس و سایر همکاران وی نسبت داد ...

این اوضاع و احوال بحرانی که نسخه های مختلف ویندوز شرکت مایکروسافت چند روزی است شدیدا مورد تاخت و تاز ویروسهای کامپیوتری و worm‌ ها و هکرها قرار گرفته وحملات ویروس MYDOOM‌ واقعا همه را کلافه نموده باید همه دست اندر کاران صنعت IT  و کامپیوتر کشورها را به فکر وادارد .

نکته : امروزه ما امکان استفاده  از انواع سیستمهای عامل  گنو / لینوکس را تقریبا بصورت رایگان و بدون محدودیت داریم و همه میدانیم که باز بودن سورس کد این سیستم عامل نه تنها باعث ضعف امنیتی آن یا آشفتگی خاطرمان نمیشود بلکه موجبات شفافیت در همه جنبه های حرفه ای کار با کامپیوتر را فراهم نموده است .

 پس شنیدن خبر لورفتن سورس کد های ویندوز  2000  و ان تی و وحشت و هراسی که به سبب آن بر اندام سردمداران ویندوز افتاده چه دلیلی میتواند داشته باشد ؟؟؟؟؟؟

 

یعنی با همه این شواهد و قرائن موجود باز هم باید دست روی دست بگزاریم و شاهد اتفاقات ناگوارتری باشیم که برسر سیستمهای مجهز به ویندوزمان بیاید

 

براستی تا کی باید همچنان بر استفاده از ویندوز بعنوان اولین و بهترین سیستم عامل جهان پافشاری کنیم !!!!


عناوین آخرین مقالات و اخبار و یادداشت های وبلاگ کاوشگر لینوکس